ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД ПІДГОТОВКИ ДОСЛІДНИКІВ І ПРАКТИКІВ ІЗ РОЗВИТКУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ МІСЦЕВИХ ГРОМАД

Tatiana L. Liakh, Alona O. Popova

Анотація


У статті авторами аналізуються підходи до підготовки фахівців і дослідників у вищих навчальних закладах Європи з розвитку та організації громад. Автори звертають увагу на причини підготовки таких фахівців у європейських вищих навчальних закладах, а також презентують ряд бакалаврських та магістерських програм з підготовки дослідників та практиків, акцентуючи увагу на різноманітті суб’єктів, залучених до розвитку та організації місцевих громад у європейських країнах. Зокрема, вони порівнюють підходи до підготовки фахівців і дослідників з розвитку та організації місцевих громад у вищих навчальних закладах Великої Британії та континентальної Європи.


Ключові слова


бакалаврська програма; вищий навчальний заклад; громада; магістерська програма; організація громади; підготовка фахівця до роботи в місцевій громаді; розвиток громади

Повний текст:

PDF

Посилання


Семигіна Т. В. Військовий конфлікт в України: виклики та можливості для соціальної роботи//Україна в сучасному світі: виклики і можливості. Збірник тез міжнар. наук.конф. (13-14 квітня 2016 р.). – Т.1. − К.: Акад. праці, соц. відносин і туризму, 2016. – С. 10-12, DOI: 10.13140/RG.2.1.3865.7521.

Anna Randle, Warren Hatter Making Community Leadership Real – New Local Government Network: London, 2005. – 22 p.

Hochschule für angewandte Wissenschaften München [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.sw.hm.edu/en/course_offerings/englishversion_1.en.html.

Jia G. Liang, Lorilee R. Sandmann Leadership for Community Engagement – Journal of Higher Education Outreach and Engagement, Volume 19, Number 1, 2015 – p. 35-63.

London Metropolitan University [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.londonmet.ac.uk/courses/undergraduate/community-development-and-leadership---bsc-hons.

London School of Economics and Political Science [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.lse.ac.uk/DPBS/Study/programmes_and_courses/msc_programme_options.aspx.
DOI: https://doi.org/10.28925/2312-5829.2017.1-2.14554

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.