Про журнал

Назва журналу                                   Освітологічний дискурс

Абревіатура журналу                      OD

Видавець                                              Київський університет імені Бориса Грінченка

ISSN онлайнової версії                    2312-5829

 

Короткий опис журналу

Проблематика: «Освітологічний дискурс» – наукове електронне видання, яке дозволяє читачам опрацьовувати наукові доробки з інтегрованого дослідження сфери освіти у відкритому доступі. Видання спрямовано на поширення досліджень з освітології. Адресовано усім, хто цікавиться проблемами розвитку сучасної освіти та її впливом на соціально-економічний, духовний та культурний розвиток суспільства.

Фаховість: Наукове електронне видання «Освітологічний дискурс» включено до переліку наукових фахових видань України (Категорія «Б»), у яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук з педагогічних наук (Затверджено наказом Міністерства освіти і науки України № 1643 від 28.12.2019).

 

DOI https://doi.org/10.28925/2312-5829

Галузь знань: Освіта / Педагогіка

Мова рукопису: українська, англійська
Засновник: Київський університет імені Бориса Грінченка
Періодичність публікацій: 4 випуски на рік (лютий, червень, вересень, листопад) 
Рік заснування: 2010

Вартість публікації: 400 грн. за статтю / для співробітників Київського університету імені Бориса Грінченка - безкоштовно. Реквізити для оплати надсилаються автору після проходження процедури рецензування.

Інформація про індексування видання 

Анонси

Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Освітологія – 2022. Якість університетської освіти: міждисциплінарний дискурс»

2022-04-07
Шановні колеги! У складні для нашої країни часи освітяни і науковці додають свій внесок у наближення майбутнього, у подальший розвиток вищої освіти. Запрошуємо всіх долучитися до обговорення нагальних проблем вищої освіти в сучасних воєнних умовах, а також перспектив її розвитку після перемоги у війні. Для актуалізації теми конференції ми додали ще один напрям роботи конференції «Вища освіта як чинник зміцнення національної безпеки», а також пропонуємо актуалізувати теми Ваших повідомлень за іншими напрямами до сучасних воєнних умов. Більше інформації про конференцію за посиланням Інформаційний лист   Читати більше про Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Освітологія – 2022. Якість університетської освіти: міждисциплінарний дискурс»