МОЖЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ХМАРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В ОСВІТНІЙ ТА СОЦІАЛЬНІЙ СФЕРАХ

Mylana A. Sablina

Анотація


В наш час суспільство знаходиться на шляху переходу до інформаційного суспільства. Тому, постає питання формування інформаційного середовища в освітніх установах та установах соціальної сфери. У статті розглянуто можливості використання хмарних технологій у соціальній сфері, окреслені перспективи переходу у майбутньому до хмарної мережі та показані основні переваги і недоліки їх  впровадження. Наведено аналіз останніх досліджень переходу освітніх установ та організацій на хмарний сервіс.


Ключові слова


хмарні технології; хмарне обчислення; ІТ – інфраструктура; програмне забезпечення; інформаційна система; провайдер

Повний текст:

PDF

Посилання


Журнал "Комп&ньоН" [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.management.com.ua/tend/tend401.html.

Партнери Microsoft в Україні вважають, що більше 30% українських компаній будуть використовувати хмарні технології до 2015 року [текст] [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://www.microsoft.com/ukraine/news/issues/2011/10/cloud-survey.mspx.

Сиротинська А. П. Використання сучасних інформаційних технологій в обробці облікової інформації [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://eztuir.ztu.edu.ua/5465/1/89.pdf.

Украинские «облака»: куда идти бизнесу и зачем все это нужно [текст] [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.companion.ua/articles/content?id=236567.

Хмарні обчислення [Електронний ресурс]. – Режим доступу: uk.wikipedia.org/wiki/Хмарні_обчислення.

Хмарні технології [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://j.parus.ua/ua/358.

Ю. І. Корольова Переваги та недоліки використання хмарних технологій підприємствами України [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.bsfa.edu.ua/files/konf2013/62.pdf.

benefits of cloud computing [Електронний ресурс] – Режим доступу: http://www.verio.com/resource-center/articles/cloud-computing-benefits.


Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.